Vnesite vaš naslov

ZAKONSKI JUBILEJI 2018

Najprej vam v osebnem imenu in v imenu župnije čestitam za doseženi jubilej zakonskega in družinskega življenja.

Če se želite pridružiti skupnemu praznovanju,skopirajte, izpolnite in oddajte  priloženo prijavnico:

Ime žene

Dekl. Priimek:

Ime moža

Priimek

Datum poroke

Kraj poroke :

Naslov:

Telefon:

Hišni telefon

Udeležila bi se kosila  pod šotorom.

Da                 Ne

Za kosilo želim še prijaviti število oseb:

K

Vstopili smo v poletni čas, ko bomo ob 23. Prazniku župnije praznovali  tudi zakonske jubileje. K dvanajstemu skupnemu praznovanju okroglih zakonskih jubilejev ste vabljeni vsi, ki praznujete 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55…  obletnico in ste že morda bili na  praznovanju pred petimi leti. Izpolnjeno prijavnico vrnite v župnišče Griže do 10. avgusta 2018 ali že prej.  Hvala.

Kako smo si zamislili slavje  jubilejev 2018?

1. Slavje v cerkvi.  Slovesnost bomo imeli v nedeljo, 19. avgusta v okviru 23.  praznovanja Praznika župnije. Ob  9.30 uri bi se zbrali pred cerkvijo sv. Neže v Libojah.  Tu    jubilanti prejmejo praznični šopek. Slovesnost v cerkvi se prične ob 10. uri. Za jubilante so posebej rezervirani sedeži. Med jubilejno mašo jubilanti obnovijo svoje zakonske obljube.  Jubilanta ob koncu maše prejmeta še spominsko diplomo. Z vsemi slavljenci se napravi skupni posnetek.
  1. Po končani slovesnosti v cerkvi, če boste želeli, bi nadaljevali slavje pod šotorom, ki ga vsako leto postavimo ob slavju praznika župnije.
  1. Prijavni list oddajte v župnišču ali po pošti do 10. avgusta. Če želite, lahko  to sporočilo posredujete tudi drugim.

Veselimo se podarjenih let skupnega življenja. Svoje sodelovanje  prijavite v župnišču. Prijavnico najdete tudi na spletni strani naše župnije.

Lokacija: