Župnijska Karitas Griže

Župnijska Karitas Griže je zrasla iz zaveze, da aktivno sodelujemo v Škofijskem triletnem pastoralnem načrtu. Za našo župnijo smo se zavezali, da bomo ustanovili lastno Karitas. Na praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, 8. 12. 2010, smo po večerni maši imeli v veroučni učilnici predstavitev dela župnijske Karitas.....svoje delo je pričela spomladi 2011.  Vsak drugi torek v mesecu med 9. in 11. uro se deli pomoč v hrani in druguh  artiklih, ko so na razpolago. V ŽKG aktivno sodeluje 10. članov.  K sodelovanju vabimo  še nove člane, dela je dovolj.

Program dela ŽKG

Program dela Župnijske Karitas Griže 2017     -Delitev prehrambnih in drugih artiklov za gospodinjstvo vsak drugi torek v mesecu. -Postna akcija Pomoč družini Ramšak v stiski ...